Objevte naše kanceláře v srdci Dolních Vítkovic

Objevte naše kanceláře v srdci Dolních Vítkovic

Vzhledem k postupné expanzi skupiny Altereo a potřebě větších kanceláří jsme se v průběhu letošního léta přesunuli do prostor BrickHouse v areálu Dolní oblasti Vítkovic. Nové působiště v lokalitě bývalého černouhelného Dolu Hlubina a železáren svým svébytným charakterem plně odráží naše zapálení pro ostravský region.

Kanceláře jsme si kompletně vybavili a zrenovovali tak, aby dokázaly zabezpečit příjemné a motivující prostředí pro více než 20 zaměstnanců či spolupracovníků. Kromě stálých pracovních míst jsou k dispozici i zasedací prostory zajišťující reprezentativní místo pro setkávání s našimi klienty a obchodními partnery.

Areál Dolních Vítkovic poskytuje perfektní zázemí pro naši práci i díky místním kavárnám, restauracím a společnostem, které v okolí sídlí. Jedná se například o významné architekty, umělce a další tvůrčí osobnosti. Prostory pro konání nejrůznějších událostí nabízí na dosah ležící kongresové centrum. V areálu se rovněž koná řada kulturních akcí, z nichž nejznámější je letní hudební festival Colours of Ostrava.

Zveme vás tak do nových prostor, kde můžeme u šálku dobré kávy společně prodiskutovat podnikatelské a investiční myšlenky v příjemném prostředí odkazujícím na ostravskou industriální éru.

Další články

Všechny články