Skupina Altereo

Investiční skupina Altereo je tvořena zkušenostmi, které v oblasti financí a realit sbíráme od roku 2010. Naší specializací jsou projekty, v nichž hlavní roli hraje zejména nemovitý majetek. Hledáme a realizujeme investiční příležitosti s potenciálem vysokého zhodnocení. A to často i tam, kde je ostatní investoři nevidí a nebo je neumí proměnit v zajímavý zisk. Zakládáme si na tom, aby náš tým tvořili výhradně profesionálové z oborů, do kterých máme přesah.

Aktiva investiční skupiny

Vlastní kapitál skupiny

EBITDA skupiny

Zisk skupiny před zdaněním

Let zkušeností v oboru

Členů týmu

Spokojených klientů

* Výsledky skupiny k datu 31.12.2022

Sehraný tým složený ze zkušených hráčů je klíčovým faktorem úspěchu. Projekty vždy řídíme odpovědně a s citem pro detail.

Filip Lahoda

Filip Lahoda

Partner skupiny

Ondřej Pavlica

Ondřej Pavlica

Partner skupiny

JUDr. Bc. Michael Štefánek

JUDr. Bc. Michael Štefánek

Vedoucí právního oddělení

Barbora Volkmerová

Barbora Volkmerová

Hlavní účetní

Lenka Grygarčíková

Lenka Grygarčíková

Vedoucí kanceláře

Vize

Naší vizí je vytvářet dlouhodobý a vysoký zisk při práci s konzervativními podkladovými aktivy. Chceme se stát stabilním obchodním partnerem, kontinuálně se rozvíjejícím v oblastech, kterým rozumí a ve kterých vidí vysoký potenciál. Chceme, aby se Altereo stalo uznávanou značkou v oblasti práce s nemovitým majetkem, finančními transakcemi i přístupem k energetické nezávislosti. To vše při zachování našich základních hodnot.
Prohlédněte si naše projekty

Naše hodnoty

Dbáme na zásady udržitelného, zodpovědného a ziskového podnikání. Jako společnost usilujeme o zlepšení kvality života i prostředí v oblastech, kde aktivně vyvíjíme svou činnost. Směr, kterým se ubíráme, vždy zajišťuje ekonomický růst a ziskovost podniku, aniž by tím byly ohroženy sociální nebo environmentální hodnoty. Pojem společenské odpovědnosti je nám tedy zcela vlastní, proto stabilně podporujeme dobročinné aktivity.

Kontaktujte nás

Oblasti investic

Držíme se oblastí, kterým rozumíme. Naše portfolio je tvořeno třemi pilíři, jejichž společným jmenovatelem je nemovitý majetek. Při všech investičních strategiích uplatňujeme racionální pohled na trh a investujeme tam, kde víme, že můžeme uspět.

Nemovitosti

Nemovitosti

Finance

Finance

Energetika

Energetika

Skupina Altereo díky své promyšlené investiční strategii naplňuje misi podnikat odpovědně, udržitelně a ziskově.